Zapisz się, aby pobrać DARMOWY e-book o tym, jak zacząć mówić po chińsku.

Jeżeli nie chcesz zapisywać się do naszego biuletynu mailowego i otrzymywać ciekawych informacji o działalności fundacji oraz materiałów edukacyjnych, napisz do kontakt@jezykprzyszlosci.pl

Jeżeli nie chcesz
zapisywać się do naszego biuletynu mailowego i otrzymywać ciekawych
informacji o działalności fundacji oraz materiałów edukacyjnych, napisz
do nas na
Jeżeli nie chcesz
zapisywać się do naszego biuletynu mailowego i otrzymywać ciekawych
informacji o działalności fundacji oraz materiałów edukacyjnych, napisz
do nas na

Dla kogo jest ten ebook

Myślisz o nauce chińskiego, ale:

✓ Nie masz czasu.

✓ Nie wiesz, jak zacząć.

✓ Myślisz, że język chiński jest zbyt trudny.

✓ Nauka chińskiego pochłania za dużo czasu, energii i pieniędzy.

Nauka języka chińskiego daje satysfakcje.

Przemów po chińsku dzięki Językowi Przyszłości!

O autorce

Magda Bartnik

Nazywam się Magda Bartnik i od 2015 roku sprawiam, że młodzież i dorośli zaczynają mówić po chińsku. Już wcześniej uczyłam angielskiego, a w między czasie także hiszpańskiego. Przez jakiś czas współpracowałam z chińską szkołą językową ucząc dorosłych Chińczyków skutecznej komunikacji w języku angielskim. Potem stworzyłam kurs hiszpańskiego dla Instytutu Lingwistyki. Ostatecznie z pasji do Chin i języka chińskiego, całkowicie oddałam się nauczaniu tego języka.

Pracując w różnych miejscach, z różnymi osobami z wielu krajów i władając różnymi językami, nauczyłam się bardzo wiele. Poznałam metody efektywnego przekazywania wiedzy i mogę powiedzieć jedno: wiem, co zrobić, żeby nauka chińskiego była skuteczna i przyjemna.

Na co dzień promuję naukę języka mandaryńskiego i walczę z mitem “najtrudniejszego języka świata”. Możesz mnie znaleźć w mediach społecznościowych pod nazwą Język Przyszłości.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i dobrze opanować chiński, nie trać czasu – już dziś skorzystaj z moich autorskich materiałów i kursów.

zdjęcie profilowe

Opinie

Maciek
Magda Bartnik to pasjonatka języków, którą z czystym sumieniem mogę polecić. W każdym działaniu Magdy widać profesjonalizm, a stosowane przez nią metody są wyjątkowo skuteczne. Potrafi dzielić się wiedzą w sposób przystępny, prosty i humorystyczny, dzięki czemu jej kursanci mogą cieszyć się błyskawicznymi postępami w nauce.
Maciej Wieczorek
Twórca programu Expert w Bentleyu, Założyciel Instytutu Lingwistyki
Neal
Oryginał:《特别感谢亲爱的的美嘉老师,两年来暖心的学习陪伴,无数次的重复练习中我看到您对我的耐心与包容;无数次的纠正复读中我体会到您对我的指导与鼓励;无数次的课堂教学中我感受您对教育的追求和热爱,不负每一份热爱.愿您梦想成真!》
Tłumaczenie: Specjalne podziękowania dla mojej drogiej nauczycielki Magdy – mojego serdecznego towarzysza nauki podczas ostatnich dwóch lat. Podczas niezliczonych powtórek materiału dostrzegłem Twoją cierpliwość i wyrozumiałość. Podczas niezliczonych poprawek mojej wymowy słuchałem Twoich wskazówek i zachęt. Podczas niezliczonych lekcji czułem Twoje dążenie za nauką i pasję do edukacji. Zasługujesz na najlepsze. Życzę Ci spełnienia marzeń!
彭胤 Peng Yin (Neal)
Dyrektor Działu Obsługi Klienta Jingdong (wiodący portal e-commerce w Chinach)
Ada
Oryginał:《转眼认识美嘉已经有2年多的时间了,这个女孩勇敢、努力、认真、美丽、洒脱。在她的身上我看到了欧洲女孩的勇气和担当;看到了身处多文化的环境的包容;看到了她对于中国文化的了解和深爱;看到了她只要遇到想做的事情便会一往无前,排除万难的执着。我相信她的公司在她的经营下定会风生水起,中国文化与语言也会在她的传播下而大放异彩。》
Tłumaczenie: W mgnieniu oka minęły już ponad dwa lata naszej znajomości. Magda jest dzielną, pracowitą i sumienną osobą. Reprezentuje europejską odwagę i poczucie odpowiedzialności. Na pierwszy rzut oka widać, że nie brakuje jej ogłady i umiejętności odnalezienia się w wielokulturowym środowisku. Posiada pasję i dogłębne zrozumienie kultury chińskiej. Wiem, że gdy Magda postawi sobie jakiś cel, to konsekwentnie i z determinacją do niego dąży pokonując wszelkie trudności. Wierzę, że jej przedsięwzięcie rozkwitnie pod jej kierownictwem. A upowszechniana przez nią chińska kultura i język będą cieszyły się zainteresowaniem.
徐名壑 Xu Minghe (Ada)
Prezes Zarządu Talking Box (międzynarodowe centrum edukacyjne)