PLANUJESZ WYJAZD
DO CHIN 🇨🇳
LUB NA TAJWAN 🇹🇼?

Poznaj te kraje od środka komunikując się po mandaryńsku!

Już niedługo oficjalna premiera wideobooka “Chiński w podróży”.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych już teraz.

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH WIDEOBOOKIEM "CHIŃSKI W PODRÓŻY"

Czym jest wideobook?

Wideobook "Chiński w podróży" będzie interaktywnym narzędziem, które zapozna Cię z najważniejszym słownictwem przydatnym podczas podróży do Chin lub na Tajwan. Poza tradycyjnymi listami słówek i zebranymi najpraktyczniejszymi wyrażeniemi i rozmówkami, w wideobooku znajdziesz dodatkowo odnośniki do nagrań audio oraz filmów nagranych na Tajwanie i w Chinach. W ramach wideobooka będziesz mieć także dostęp do nagrań wyjaśniających poszczególne zagadnienia i wyrażenia. Słownictwo będziesz ćwiczyć z gotowymi zestawami słówek w aplikacji Quizlet.
Najważniejszym załóżeniem wideobooka jest jego praktyczność, dostępność i naturalność. Książka powstawała podczas podróży po Tajwanie. Inspiracją do dialogów i wyrażeń są codzienne rozmowy z lokalną ludnością.

Wideobook nie nauczy Cię całego języka chińskiego, ale pomoże Ci przeżyć niezapomnianą przygodę w podróży przygotowując Cię na przeróżne sytuacje. Poznasz Chiny lub Tajwan trochę bliżej i uzyskasz nowe spojrzenie od środka na ten niesamowity świat.

CZEŚĆ!你好!

Nazywam się Magda Bartnik i od 2015 roku sprawiam, że młodzież i dorośli zaczynają mówić po chińsku. Mam pasję do języków - mówię biegle nie tylko po chińsku, ale także po angielsku i hiszpańsku. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe kultury. Podróże sprawiają, że czuję, że zyję, są dla mnie niekończącą się inspiracją, a osoby, które poznaje na mojej drodze motywują mnie do dalszego rozwoju.

Myślę, że te dwie pasje są ze sobą ściśle związane. Nie ma lepszego uczucia niż podróż do danego kraju i możliwość komunikowania się w lokalnym języku. Znając język znikają pewne bariery, a otaczająca Cię kultura, tradycja, historia i ludzie stają się jakby bliżsi.