chiński

Zobacz już teraz co dla ciebie przygotowaliśmy

BLACK FRIDAY

WYPRZEDAŻ
AŻ dO -50%

Skorzystaj z wyjątkowych promocji 26-28 listopada 2021

Wyprzedaż kończymy za:

Countdown Expired!

Dołącz do kursu "CHIŃSKI OD ZERA"

 • roczny dostęp do platformy językowej, 
 • dostęp do ponad 70 wideo, które możesz wielokrotnie powtarzać, by utrwalić materiał,
 • dostęp do wszystkich nowych materiałów pojawiających się na platformie
 • nagrania native speakerów z Chin, 
 • podcasty powtórkowe, 
 • interaktywne quizy,
 • notatki w formie pdf do wydruku, 
 • dostęp do zamkniętej grupy językowej uczących się chińskiego.
 • opiekę nauczyciela,
 • cotygodniowe ćwiczenia wymowy.

Poznaj chiński znak kreska po kresce

  • NAUKA BEZ GRANIC: Zeszyt ćwiczeń (PDF) do nauki pisma chińskiego to wyjątkowa e-książka, którą możesz wydrukować tyle razy, ile tylko chcesz.
  • WYMOWA: ćwicz wymowę wraz z nagraniem MP3.
  • ZAKRES: Na 56 stronach poznasz wszystkie 155 znaków z pierwszego poziomu znajomości języka chińskiego HSK1.
  • STRUKTURA: Każdy znak jest przedstawiony jako słowo z tłumaczeniem i przykładem użycia w zdaniu.
  • KOLEJNOŚĆ KRESEK: Dzięki tym ćwiczeniom, nie tylko nauczysz się pisać znaki w odpowiedniej kolejności, ale także opanujesz podstawowe słownictwo.
  • WSKAZÓWKI: Dodatkowe wyjaśnienia i wskazówki umożliwią Ci poprawne pisanie znaków w dalszych etapach nauki.
  • GRAMATYKA: Przy trudniejszych znakach znajdziesz wyjaśnienia gramatyczne.
  • PUSTY ARKUSZ: Na końcu zeszytu ćwiczeń znajdziesz pusty arkusz specjalnie przygotowany do ćwiczenia znaków. Jeśli pole przeznaczone w ćwiczeniach to za mało.
  •  
okładka
przykładowa strona 1

EBOOK DO PISANIA ZNAKÓW + audio

Ebookjest dostępny w dwóch wersjach.

Powyżej znajdziesz link do ebooka w wesji podstawowej, a poniżej w wersji premium.

ZNAKI CHIŃSKIE PREMIUM składają się nie tylko z zeszytu ćwiczeń w formie PDF, ale także dwóch nagrań. Dodatkowo do zestawu PREMIUM jest dołączona przejrzysta lista znaków z poziomu HSK1, czyli pierwszego poziomu znajomości języka chińskiego. Pierwsze nagranie MP3 skupia się na poprawnej wymowie wszystkich znaków znajdujących się w ćwiczeniach i bazuje na Liście słówek do HSK1. Z kolei Lista słówek do HSK1 to spis treści do Znaków chińskich. Drugie nagranie to wszystkie przykładowe zdania ze Znaków chińskich, które jest przygotowane pod samodzielne ćwiczenie wymowy: odtwórz nagranie, a następnie powtarzaj za autorką. Autorką materiałów jest Polka, dzięki czemu język chiński brzmi bardziej znajomo.

Opinie I

„Chiński od zera” to autorski kurs Magdy Bartnik, która nie tylko jest doświadczonym edukatorem, ale także jest twórcą kursów językowych dla Instytutu Lingwistyki. Ukończyła sinologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, a na co dzień jest tłumaczem i nauczycielem.

Opinie II

Neal
5/5
Oryginał:《特别感谢亲爱的的美嘉老师,两年来暖心的学习陪伴,无数次的重复练习中我看到您对我的耐心与包容;无数次的纠正复读中我体会到您对我的指导与鼓励;无数次的课堂教学中我感受您对教育的追求和热爱,不负每一份热爱.愿您梦想成真!》
Tłumaczenie: Specjalne podziękowania dla mojej drogiej nauczycielki Magdy – mojego serdecznego towarzysza nauki podczas ostatnich dwóch lat. Podczas niezliczonych powtórek materiału dostrzegłem Twoją cierpliwość i wyrozumiałość. Podczas niezliczonych poprawek mojej wymowy słuchałem Twoich wskazówek i zachęt. Podczas niezliczonych lekcji czułem Twoje dążenie za nauką i pasję do edukacji. Zasługujesz na najlepsze. Życzę Ci spełnienia marzeń!
彭胤 Peng Yin (Neal)
Dyrektor Działu Obsługi Klienta Jingdong (wiodący portal e-commerce w Chinach)
Maciek
5/5
Magda Bartnik to pasjonatka języków, którą z czystym sumieniem mogę polecić. W każdym działaniu Magdy widać profesjonalizm, a stosowane przez nią metody są wyjątkowo skuteczne. Potrafi dzielić się wiedzą w sposób przystępny, prosty i humorystyczny, dzięki czemu jej kursanci mogą cieszyć się błyskawicznymi postępami w nauce.
Maciej Wieczorek
Twórca programu Expert w Bentleyu, Założyciel Instytutu Lingwistyki
Ada
5/5
Oryginał:《转眼认识美嘉已经有2年多的时间了,这个女孩勇敢、努力、认真、美丽、洒脱。在她的身上我看到了欧洲女孩的勇气和担当;看到了身处多文化的环境的包容;看到了她对于中国文化的了解和深爱;看到了她只要遇到想做的事情便会一往无前,排除万难的执着。我相信她的公司在她的经营下定会风生水起,中国文化与语言也会在她的传播下而大放异彩。》
Tłumaczenie: W mgnieniu oka minęły już ponad dwa lata naszej znajomości. Magda jest dzielną, pracowitą i sumienną osobą. Reprezentuje europejską odwagę i poczucie odpowiedzialności. Na pierwszy rzut oka widać, że nie brakuje jej ogłady i umiejętności odnalezienia się w wielokulturowym środowisku. Posiada pasję i dogłębne zrozumienie kultury chińskiej. Wiem, że gdy Magda postawi sobie jakiś cel, to konsekwentnie i z determinacją do niego dąży pokonując wszelkie trudności. Wierzę, że jej przedsięwzięcie rozkwitnie pod jej kierownictwem. A upowszechniana przez nią chińska kultura i język będą cieszyły się zainteresowaniem.
徐名壑 Xu Minghe (Ada)
Prezes Zarządu Talking Box (międzynarodowe centrum edukacyjne)

Pospiesz się! Do końca promocji pozostało:

Countdown Expired!

Zadbaj o swoją przyszłość już teraz.